Efendy Home

Hakkımızda

Efendy Home

Mobilya ve Dekorasyon Mağazası

Bir Sarnılıoğlu Grup Kuruluşudur

2010 yılından beri, mobilya sektöründe yaptığı yenilikçi konseptler, benimsediği kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ile kısa süre içerisinde bölgenin öncü mobilya mağazalarından biri olmayı başarmıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman yüksek kalite, sorunsuz müşteri memnuniyeti, güvenilir alışveriş noktası, satış odaklı olmak yerine, ihtiyaca yönelik şık ve güzel tasarımlar ile müsterilerimize büyük bir özveri ile yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Sadece mobilya alanında değil, ev dekorasyonu için ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar, tablolar, sehpa takımları, aydınlatma ürünleri, kitaplıklar, dresuarlar ve aynalar gibi bir çok ürün dalını sunup, ücretsiz proje çizimi ve iç mimarlık desteğimiz ile hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine yardımcı oluyoruz.

Firmamız üzerinden temin edilen her ürün 2 yıl garanti sağlarken, bütçe konusunda destek talep eden her müşterimiz için alışveriş kredisi ve ödeme kolaylığı imkanı sağlayabiliyoruz.

Bu sayede hayalini ettiğiniz, almak istediğiniz ürünleri ekonomik problemler ile boğuşmadan temin edebiliyorsunuz.

Devamlı değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışı ile müşterilerimize konforlu, modern, fonksiyonel ve en güncel trendlerimizi sunmak için gerek internet sitesi gerekse mağazamızda severek ve ilk günkü heyecan ile hizmet sunmak için hazır bekliyoruz.

Bizi Ziyaret Edin

Cumhuriyet Mah. Acemgülü Sok. No: 35/BA Efendibey Konutları altı. Park 23 Arkası. İŞBİR Yatak yanı.

Merkez/Elazığ

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?